شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی جنرال اطمینان و سفارش كالا از این فروشگاه به معنی موافقت کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می‌شود:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی جنرال اطمینان بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک ایران و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

خدمات، محتویات و محصولات این وبسایت براى استفاده مصرف‌کنندگان نهایی لوازم خانگی در سراسر کشور عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت جنرال اطمینان به مالک سایت تعلق دارد و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات وبسایت جنرال اطمینان فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه گیوا امکان‌پذیر است. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روش‌های ذکر شده در بخش “تماس با ما” مراجعه کنید.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در جنرال اطمینان، ترجمه اطلاعات مربوطه از تولیدکننده اصلی و پایگاه‌های خبری معتبر است. پایگاه جنرال اطمینان هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به بروزآوری مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وبسایت جنرال اطمینان مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحيح، به روز و کامل خود را در پایگاه اطلاعاتی جنرال اطمینان درج کنند. بديهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

جنرال اطمینان هيچ گونه مسئوليتي را در رابطه با کارکرد پایگاه که می‌تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه هستند (مانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی‌پذیرد.

ارتباط پایگاه جنرال اطمینان با کاربران فقط از طریق generaletminan.com برقرار است و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (مانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.

سفارش‌ بعد از ثبت باید توسط کارشناسان فروش سایت تایید شود و امکان تایید یا تایید نکردن سفارش، طبق قوانین سایت جنرال اطمینان توسط این کارشناسان وجود دارد. اگر کالایی در سایت با مبلغ صفر ریال یا عددی غیر منطقی که توسط سیستم به صورت خودکار پردازش شده باشد، ثبت و خریداری شود، براساس قوانین سایت، امکان باطل شدن سفارش وجود دارد.

شرایط بیمه برای مرسولات و تعهدات آنها

در حال حاضر مرسولات پست پیشتاز،کالارسانان چاپار و تیپاکس که فروشگاه ارزش آن را تعیین نموده، شامل بیمه می‌شوند. پرداخت غرامت شامل 2 مورد آسیب‌دیدگی و مفقودی است.

شرایط استفاده از بیمه کالا

هنگام دریافت کالا از مامورین شرکت های پست،چاپار و تیپاکس ابتدا جعبه کالای خود را باز کرده و بعد از اطمینان از صحت و سلامت کالا، رسید تحویل کالا را امضا کرده و سپس کالا را تحویل بگیرید.

در صورتی که کالای شما آسیب دیده باشد باید 5 کار را انجام داده تا بتوانید از بیمه  مبلغ خسارت کالا را دریافت کنید:

  1. کالا را  از مامورین تحویل نگرفته و رسید امضا نکنید.
  2. عکس کالا را گرفته و در گوشی خود ذخیره کنید.
  3. به مامورین تذکر دهید که با توجه به اینکه کالای شما بیمه بوده و در حال حاضر آسیب دیده، میبایست صورت جلسه ای تنظیم و به امضای  خود و مامورین مربوطه برسد.
  4. کد رهگیری مرسوله و صورت جلسه برای پیگیری غرامت از بیمه کالا را  حفظ و نگهداری کنید.
  5. با پشتیبانی شرکت مورد نظر تماس گرفته، به واحد خسارات وصل شوید و موضوع را اعلام کنید تا مشمول دریافت بیمه کالا شوید.

در صورت انجام  موارد بالا بعد از طی شدن روند اداری مبلغ بیمه به حساب شما واریز خواهد شد و در صورت عدم رعایت شرایط فوق ، مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.

شرایط عمومی تحویل کالا

تحویل سفارش‌ها از طریق روشهای موجود در سایت امکان پذیر خواهد بود؛ در صورتی که مشتری روش ارسال دیگری را انتخاب کند، شرکت تحویل سفارش به باربری انتخاب شده توسط مشتری را کارگزاری کرده و شماره بارنامه را به اطلاع مشتری می‌رساند. بدیهی است مسئولیت آسیب یا مفقودی تمام یا بخشی از سفارش در باربری انتخاب شده، بر عهده مشتری است و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

شرایط تحویل کالا در تهران

تحویل فوری با پیک:
یکی از روش‌های تحویل سفارش‌ در شهر تهران به صورت فوری و از طریق پیک است. در صورت انتخاب این روش، مسئولیت کالای ارسالی تا زمان تحویل به دست مشتری بر عهده فروشگاه گیوا خواهد بود. جنرال اطمینان ملزم است تا سفارش شما را سالم درب منزل تحویل دهد.

تحویل درب انبار شرکت:
روش دوم دریافت سفارش در تهران، از طریق تحویل حضوری درب انبار شرکت است. در این صورت نیاز است تا فرد سفارش‌دهنده همراه با کارت ملی به انبار شرکت مراجعه کرده و کالای خود را تحویل بگیرد.

این امکان برای سفارش‌دهنده وجود دارد تا شخص ثالثی را برای دریافت کالای خود انتخاب کند که در این صورت لازم است فرد معرفی شده همراه با کارت ملی به انبار شرکت مراجعه کرده و کالا را تحویل بگیرد.

توجه کنید که در صورت انتخاب روش دوم، یعنی تحویل درب انبار شرکت و ارسال شخص ثالث از جمله دوستان و آشنایان و پیک، مسئولیت جنرال اطمینان تا زمان تحویل کالا درب انبار شرکت بوده و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال بازشدگی جعبه یا شکستگی کالا از زمان تحویل تا رسیدن کالا به دست شما ندارد.

 

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات وبسایت جنرال اطمینان ، مالک سایت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، به این معنی است که جنرال اطمینان خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

شرایط ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ کند.

هرگونه نقص یا عیب فنی به عهده شرکت گارانتی‌دهنده کالا است و در صورتی که کالا بدون گارانتی باشد، جنرال اطمینان هیچ تعهدی بابت تعویض، تعمیر یا مرجوعی کالا ندارد.